kavak yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kavak yelleri

kavak yellerinin süper fan sitesi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bir röportaj

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

bir röportaj Empty
MesajKonu: bir röportaj   bir röportaj I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 11:00 pm

PELİN KARAHAN (ASLI): İKİ AŞK ARASINDA KALSAM KENARA ÇEKİLİRİM
bir röportaj Asli2or3

Kavak Yelleri yeni sezon bölümleriyle ekrana gelmeye başlıyor. Yaz tatilinizi nasıl geçirdiğinizi sorarak başlamak istiyorum...

- Tatilimi bol bol dinlerek ve gezerek geçirdim.

Geçen sezonun son bölümlerinde Aslı’nın kafası epeyce karışıktı...

- Bu dönemlerden geçen her genç kız gibi Aslı’nın da kafası karışık. Daha da karışacaktır eminim ki.

Aslı iki aşk arasında kalmış durumda. Peki Efe’ye mi daha yakın Deniz’e mi?

- Deniz’e kızgın olduğu için Efe’ye daha yakın görünüyor bence. Sonuçta huzur istiyor. Ama Efe’yle de olacağını sanmıyorum.

Gerçek hayatta böyle bir durumla karşılaşsanız, yani iki aşk arasında kalsanız, sizin tavrınız nasıl olurdu?

- Ben böyle bir durumda kalsam, Deniz’i affetmezdim. Her şeyi içime atar, bir kenara çekilirdim.

Dizide Aslı’nın ilgi duyduğu iki kişi de çok yakın arkadaşlarıydı. Sizce çok iyi arkadaşken sevgili olunabilir mi?

- Olabilir bence, neden olmasın?

Kavak Yelleri" dizisiyle birlikte tanınmaya başladınız. Şöhrete alışabildiniz mi peki?

- Evet, "Kavak Yelleri" dizisi oyunculuk hayatımda bir ilk olduğu için her zaman gözbebeğim olarak kalacak. Diğer yandan bu dizi sayesinde birçok fanımız oldu. Ama hayatımda pek de bir şey değişmedi. Benim tanıdıklarım aynıyken, beni tanıyanlar arttı sadece...

Dizinin fragmanlarında "Aşkın en saf hali" sloganı kullanılıyor. Siz bu sloganın içini nasıl dolduruyorsunuz?

- Yaş olarak küçük olduğumuz için gerçekten de aşkın en saf hali şu anki... Hiçbir maddi amaç ve çıkar taşımayan hali bana kalırsa en saf halidir...
http://kavakyellerifan.forumn.org
Şeyma
moderatör
moderatör
Şeyma

bir röportaj Empty
MesajKonu: Geri: bir röportaj   bir röportaj I_icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 4:54 pm

teşekkürlerrr lol!

bir röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası